Wszystko o leczniczych właściwościach owocu noni

technika estradowa lublin jaworski dariusz hoper software obrońców pokoju lublin oczkowski andrzej technika estradowa leonarda
pionierart.plNONI – działanie

Dodano: 14.12.2009r.

Owoce noni nie byłby tak popularne na świecie, gdyby nie miały pozytywnego wpływu na różnego rodzaju schorzenia oraz choroby. Pomimo tego, iż nie ma żadnej pracy naukowej, która dokumentowałaby wpływ noni na rozwój choroby i jej ustąpienie, wiele ludzi jest naocznymi świadkami jej zbawiennego wpływu na życie człowieka. Zastosowanie tejże rośliny w terapii i wspomożenie nią medycyny klasycznej, może pomóc człowiekowi w wielu klinicznych sytuacjach, kiedy lekarze nie dają pacjentowi żadnych szans na przeżycie. Czyż nie częste są przypadki, iż pacjent po zwróceniu się w kierunku medycyny naturalnej nie doznawał uzdrowienia i powrotu sił witalnych i mógł ponownie cieszyć się własnym życiem?

Nie ma większego sensu wypisywanie wszystkich schorzeń i dolegliwości, na które pozytywny wpływ może wywrzeć zastosowanie rośliny noni. Wystarczy tylko napisać, iż dzięki ponad stu składnikom, które wykorzystywane są także w klasycznej medycynie i w procesie produkcyjnym wielu leków, tutaj mamy je w pełni naturalne i w żaden sposób nieprzetworzone, przez co nie tylko pomogą w walce z niemal każdą chorobą, ale także nie pozostawią żadnych negatywnych skutków ubocznych – w przypadku antybiotyków częste są przecież przypadki, iż bakterie, czy wirusy uodparniają się na specyfik, który przestaje działać, czy też przypadki, iż stan pacjenta pogorszył się po podaniu mu chemicznych produktów rodem z laboratoriów medycznych.

„Piję sok z noni od trzech miesięcy, dzień w dzień. Skutek? Oczywiście jak najlepszy! Od dzieciństwa cierpiałam na astmę, każdy dzień był dla mnie niepewny – spodziewać się ataku duszności i brać ze sobą inhalator, czy też nie? Kiedy zaczęłam pić sok z noni, objawy astmy zaczęły pojawiać się dużo rzadziej. Po blisko trzech miesiącach stosowania noni, mogę śmiało powiedzieć, iż jest to jeden z najskuteczniejszych środków, jakie istnieją – nie tylko pomógł mi w mojej chorobie, ale także wygrał w konfrontacji z naukowymi inhalatorami i specyfikami – one nie potrafiły zatrzymać rozwoju choroby… Dziś podaję sok z noni także mojemu synkowi, który co prawda nie wykazuje żadnych objawów choroby, ale jako środek profilaktyczny.” – Wypowiedź blisko 50-letniej pani Jadwigi z Warszawy niech będzie najlepszym świadectwem dla soku z noni, który może odmienić życie!

Polecamy publikacje

Barbara Gawryluk

Odchudzanie - fakty i mity - Poznaj całą prawdę o odchudzaniu. Jak robić to skutecznie, co robić, a czego robić nie wolno... - Odchudzanie - fakty i mity

ZOBACZ WSZYSTKIE PUBLIKACJE

COPYRIGHTS © NONIUZDROWIA.pl   2010/2011 | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

SZABLON GRAFICZNY: fazgraphic.pl